A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Alžírsko - Diskuze

Původní dotaz

Dovolená Tunisko Samira club 2016

07.10.2015 18:52:15 | Bjhujk
Bjhujk
Ahoj, chci letět v roce 2016 do Tuniska do Samira clubu,.,.,tak hledám holčinu (nebo parta holek), která by jela se mnou. Na dovolenou s rodinou mě neužije, radši poznám nové lidi. Ceny za jednolůžák jsou neskutečné. Chci mít s kým si večer zatancovat na diskotéce, jít na nějakej animační program. No prostě ve dvou je to lepší. Je mi jedno jestli Ti bude 20, nebo 40. Hlavně ať je sranda.
Mě je 26, jmenuju se Romča, email: romana.vandova@seznam.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Bjhujk 07.10.2015 18:52
Dovolená Tunisko Samira club 2016  

Ahoj, chci letět v roce 2016 do Tuniska do Samira clubu,.,.,tak hledám holčinu (nebo parta holek), která by jela se mnou. Na dovolenou s rodinou mě neužije, radši poznám nové lidi. Ceny za jednolůžák jsou neskutečné. Chci mít s kým si večer zatancovat na diskotéce, jít na nějakej animační program. No prostě ve dvou je to lepší. Je mi jedno jestli Ti bude 20, nebo 40. Hlavně ať je sranda.
Mě je 26, jmenuju se Romča, email: romana.vandova@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze